African Mango

Všeobecné podmínky, podmínky pro objednávání a prodej

 1. Objednávky výrobků lze podávat prostřednictvím internetové stránky nacházející se na adrese AfricanMango6000.cz.
 2. Objednávky jsou přijímány 24 hodin denně během celého roku.
 3. Objednávky podány ve všední dny po 11.00 hod., v soboty, v neděle a státní svátky budou řešeny následující pracovní den.
 4. 4. Nezbytnou podmínkou pro realizaci objednávky je správné uvedení údajů v systému internetové obchodu AfricanMango6000.cz. Uvedení telefonního čísla a/nebo emailové adresy je nezbytné k potvrzení přijetí a provedení objednávky. Objednávky, které nebudou potvrzeny v průběhu 3 pracovních dnů, nebudou realizovány. Každá objednávka přijata k realizaci bude potvrzena telefonicky nebo prostřednictvím emailu.
 5. Objednávky ohledně kterých existují jakékoliv pochybnosti, budou ověřovány obsluhou Obchodu – taková objednávka může být zrušena Obchodem. Objednavateli bude sdělena tato skutečnost.
 6. Objednané zboží bude dodáno poštou/kurýrní firmou – doba realizace objednávky představuje asi 7 pracovních dnů. Tato doba se může prodloužit. V případě chybějícího zboží skladem bude Objednavateli sdělena tato skutečnost a s tím související prodloužení doba realizace objednávky. Pokud Objednavatel nebude souhlasit s prodloužením doby realizace objednávky může úplně rezignovat z objednávky nebo taky rezignovat pouze z položky, která prodlužuje dobu realizace objednávky.
 7. Předložena nabídka není obchodní nabídkou, jenom pozvánkou k podávání nabídek spotřebitelů.
 8. Mimo vynaložení všeho úsilí nezaručujeme, že zveřejňované popisy výrobků neobsahují nedokonalosti a nemají vady, proto taky nemůžou být základem pro případné nároky.
 9. Firma Key Player Limited si vyhrazuje právo odmítnout realizaci objednávky bez uvedení důvodu.
 10. V případě nákupu zboží, na kterém je uvedena chybná cena, prostřednictvím obsluhy obchody nebo vadným serverem, kupujícímu bude sdělena tato skutečnost a objednávka bude zrušena.
 11. Objednávky jsou realizovány na území celé Evropy, Severní Ameriky a Asie.
 12. Osobní údaje odevzdávány naší firmě během podávání objednávky jsou zpracovávány prostřednictvím Key Player Limited, Dubai Airport Freezone, Building 6EA, Dubai, United Arab Emirates. Osobní údaje nejsou zpřístupňovány jiným subjektů, pro marketingové účely.
 13. V případě zálohy je zboží zasíláno v okamžiku obdržení peněžních prostředků na bankovní účet Obchodu ve výši 100 % hodnoty objednávky.
 14. Protože Key Player Limited provádí pouze zásilkový prodej, klient může pokaždé odstoupit od transakce v termínů 10 kalendářních dnů od data nákupu zboží – skutečnost vrácení musí být dříve sdělena písemným prohlášením. Zboží nemůže nést stopy používání a musí být výrobně zabaleno.
 15. Firmu Key Player Limited zavazují pouze právní úpravy Spojených Arabských Emirátů. Díky tomu Vám můžeme na celém světě nabízet nejvyšší standardy služeb a nejlepší výrobky. Použití práva EU není možné.
 16. Sídlo Key Player Limited se nachází ve Spojených Arabských Emirátech. Všechny transakce jsou realizovány prostřednictvím serverů nacházejících se ve Spojených Arabských Emirátech. Problémy spojeny s bezpečností, porušeními práva, duševním vlastnictvím podléhají právním úpravám ZEA. Všechny jiné věci týkající se přístupu na stránku a jejího používání podléhají právním úpravám ZEA. Všechny právní/soudní řízení týkající se přístupu na stránku a jejího používání budou prováděny ve Spojených Arabských Emirátech. V případě jakýchkoliv procedur/právních řízení souhlasíte s podřízení jurisdikci příslušného soudu ZEA.
 17. Podání objednávky v internetovém obchodě AfricanMango6000.cz znamená souhlas s ustanoveními řádu.
Objednat nyní