African Mango

Čím se odlišuje african mango od jiných doplňků stravy?

ÚČINNOST CENNÝCH LÁTEK

African Mango - ovocnářství v Kamerunu Doplněk stravy African Mango vznikl na základě neobyčejného ovoce pocházejícího z Kamerunu, odtud název africké mango.

Ovoce manga obsahují celou škálu cenných vitamínů:

Existuje velké množství druhů tohoto ušlechtilého ovoce, ale pouze výtažek ze semen afrického manga, pocházející z deštných pralesů Západní Afriky podporuje hubnutí.

Africké Mango semena (Irvingia Gabonensis) Nejcennější látkou z afrického manga jsou semena, kterým Afričané říkají „Ořechy Dikka“. Z těchto semen se vyrábí slavný výtažek, který po přidání poli fenolů, minerálů a vitamínů pozitivně ovlivňuje hladinu hormonů v těle.

Vědci se domnívají, že výtažek ze semen afrického manga (Irvingia Gabonensis) zlepšuje do určité míry funkci metabolizmu a v důsledku toho:

BLAHODÁRNÉ ÚČINKY POLIFENOLŮ OBSAŽENÝCH V AFRICKÉM MANGU

Mango ovoce z deštných pralesů západní Afriky Polifenoly jsou skupina chemických sloučenin obsažených v rostlinách (katechiny, quercetin, licniny, fenelokvasy, kyseliny ferulové, flavanomy) užívají se v léčbě mnoha nemocí. Směs poli fenolu, vitamínů a minerálů obsažená v africkém mangu dokáže účinně odblokovat buněční receptory. Čímž se zvyšuje naše citlivost na leptin a inzulin Tím způsobem nás ochraňuje před vznikem nových tukových buněk. Poli fenoly jsou také odpovědné za zvyšování hladiny leptinu (hormon vylučovaný do krve, jež reguluje příjem potravy) i přes přijetí nižší dávky sacharidů. Navíc vzhledem k vlastnostem poli fenolů zesilují proces lipolýzy. To znamená, že lidský organismus může používat nashromážděné tukové zásoby a zabraňovat tvorbě nových.

African Mango je doplněk stravy s obsahem 600 mg čistého extraktu z afrického manga! To svědčí o vysoké efektivnosti přípravku ve srovnání s jinými doplňky stravy.

Pokud hledáte jedinečný přípravek na hubnutí. Tak African Mango je jasná volba. Extrakt na podstavě ovoce plného vitamínů a minerálů pocházejících z deštných pralesů Západní Afriky.

Objednat nyní