FAQ

NEJČASŤEJI KLADENÉ DOTAZY

African Mango

MŮŽE OPRAVDU ZARUČIT PŘÍPRAVEK AFRICAN MANGO ZTRÁTU NEPOTŘEBNÝCH KILOGRAMŮ?

Látky obsažené v African Mango příznivě ovlivňují hormonální rovnováhu. Dokáží organizmus zbavit škodlivých toxinů a zmenšují hladinu cholesterolu. Dule dochází ke snížení chuti na jídlo. V důsledku toho dochází ke spalování tukové tkáně a zastavení další její tvorbě. Výtažek se semen (Irvingia Gabonensis) African Mango opravdu pomůže shodit kila a dovolí vám se tak těšit z hubené postavy. African Mango už má tisíce spokojených uživatelů po celém světě. Účinnost je vědecky potvrzena.

JAKÉ KLÍČOVÉ LÁTKY OBSAHUJE AFRICAN MANGO?

Přípravek African Mango vznikl z afrického manga plného vitamínů a minerálů. Toto ovoce je ceněno po celém světe a používá se v léčení mnoha nemocí. Africké mango pochází z deštných pralesů Jižní Afriky, kde je také nazýváno „Ořechem Dikka“. Nejcennější látkou tohoto přípravku je extrakt ze semen afrického manga (Irvingia Gabonensis). Tato látka urychluje spalování tuků a příznivě ovlivňuje hormonální rovnováhu. African Mango má vysoký obsah vláknin, což účinně napomáhá trávení.

JAK SPRÁVNĚ UŽÍVAT DOPLŇEK STRAVY AFRICAN MANGO?

Správné dávkování je 1-2 kapsle během jídla.

JE AFRICAN MANGO BEZPEČNÉ PRO MOJE ZDRAVÍ?

Přípravek African Mango je naprosto bezpečný a neobsahuje žádné škodlivé látky. Je čistě přírodní a bez žádných vedlejších účinků. Rovněž jeho užívání je velice jednoduché.

PO JAKÉM ČASE SE DOSTAVÍ PRVNÍ VÝSLEDKY?

Už v prvních týdnech užívání přípravku African Mango je možné pozorovat úbytek váhy a zlepšení nálady. Pro úplné zlepšení je rovněž potřeba zvětšit fyzickou aktivitu a používat vyváženou stravu.

JE PRAVDA, ŽE AFRICAN MANGO JE SKUTEČNĚ EFEKTIVNÍ V REDUKCI TUKU A OKOLÍ BŘICHA?

Ano, African Mango je unikátní přípravek, který dokáže zlepšit funkci metabolizmu a pomáhá ve zbavení tuků z oblasti břicha. Výtažek obsažený v přípravku afrického manga skutečně účinně zrychluje a zlepšuje spalování tuků.

JE PRAVDA, ŽE ÚČINNOST PŘÍPRAVKU AFRICAN MANGO BYLA POTVRZENA VÝZKUMEM?

V roce 2005 byl na Univerzitě of Yaunde v Kamerunu proveden speciální výzkum, který měl zjistit jaký účinky má Irvingia Gabonensisn na úbytek hmotnosti těla. Po 4 týdnech výzkumu vědci zjistili, že u osob, které užívali výtažek z afrického manga se snížila hmotnost až o 5,26%! Zatímco vysoká účinnost přípravku African Mango zůstala potvrzena podrobným lékařským výzkumem.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

JAK MOHU VYKONAT PROVÉST OBJEDNÁVKU?

Pro dokončení objednávky vyberte počet kusů, druh doručení, způsob platby a vyplňte příslušný doručovací adresář. Objednávat můžete zde.

JAK FUNGUJE DORUČENÍ ZBOŽÍ?

Zboží vysíláme vždy do 48 hodin od přijetí objednávky. Doba doručení zboží zákazníkům je od 2 do 10 dní, čas se může měnit u mezinárodních balíků. Našich zákazníků si velice vážíme, a proto každý vyslaný balík bude tak dobře zabalen, že nikdo nepozná co v něm je.

REALIZUJETE OBJEDNÁVKY I DO ZAHRANIČÍ?

Ano, přijímáme objednávky z Evropy, Severní Ameriky a Asie.

KĀDAS IR PIEGĀDES IZMAKSAS?

Balíky s prioritním statusem jsou Českou poštou vysílány bezplatně. Balíky vyslané přes DPD stojí 16€

JAK MOHU ZAPLATIT ZA OBJEDNANÉ ZBOŽÍ?

Objednávky mohou být placeny bankovním převodem, elektronickým převodem, kreditní kartou, přes systém PayPal nebo na dobírku.

NEMUSÍM SE BÁT O SVÉ PENÍZE?

Ne. O bezpečnost elektronických transakcí se stará DotPay (převod elektronický) nebo CCNow (kreditní karty).