AFRICAN MANGO

NOVÝ RECEPT NA ŠTÍHLOU POSTAVU

African Mango je:

  • Bezkonkurenční přípravek urychlující spalování tuků
  • Jedná se o 100% čistý výtažek
  • Specialista v redukci břišního tuku
  • Zaručeně bezpečný přípravek na bázi přírodních látek, který napomáhá při hubnutí
  • Látky obsažené v africkém mangu snižují pocit hladu a zaručují dostavení pocitu sytosti!

TAJEMSTVÍ SKUTEČNĚ ÚČINNÉ DIETY SE SKRÝVÁ V OVOCI AFRICKÉHO MANGA

ovoce African Mango African Mango je řešením pro osoby, které už mají dost všech těch neúčinných diet a hubnoucích přípravků. Tento přípravek zdravým způsobem spaluje tuk a udržuje hmotnost těla v normě.

Tento přípravek byl vyvinut na základě velkého množství vitamínů a minerálů obsažených v africkém mangu. Semena tohoto ovoce obsahující velké množství vláknin, po kterém má člověk pocit sytosti a zároveň snižují chuť k jídlu. African Mango obsahuje rovněž silný antioxidant Irvingia Gabonensis, který podporuje hubnutí a spalování tuků. Navíc díky zharmonizování leptyny která se stará o správně přijímání energetických zdrojů, pomůže získat vaši vysněnou figuru. Již dlouhou dobu je velkou konkurencí pro všechny slavné hubnoucí přípravky, jež obsahují bobule Acai.

Jednou z jeho mnoha výhod stojících za zmínku je, že má blahodárný vliv na snižování hladiny cholesterolu. Dále jsou dokázány jeho protizánětlivé účinky. Navíc udržuje pravidelnou hladinu reaktivních proteinu a adinoponektynu. Reguluje hladinu glukózy v krvi a zbavuje tělo od přebytečných toxinů. Tyto všechny účinky African Mango mají pozitivní vliv na celý lidský organizmus.

Přípravek se stal hitem na trhu s doplňkami stravy, protože je vyroben z čistě přírodních surovin a neobsahuje žádné škodlivé látky

African Mango je vyráběno v licenci ve spojeném království, striktně v systému GMP (Good Manufacturing Practices).

REDUKCE TUKOVÉ TKÁNĚ BYLA VĚDECKY POTVRZENA

Klinické studie potvrzují účinnost africké Mango V roce 2005 zůstalo africké mango lékařsky zkoumáno na University of Yaounde (Kamerun), kde potvrdili jeho vysokou účinnost!

Předmětem pozornosti byl vliv Irvingia Gabonensis (antioxidant obsažený v africkém mangu) na úbytek hmotnosti. Této studie se zúčastnilo 40 osob. Z tohoto celkového počtu obdrželo 28 z nich 3 denně dávku 1,05 gramů výtažku z afrického manga. Zbylých 12 osob dostalo placebo. Výzkum trval 4 týdny. Po této době se u lidí, kteří užívali africké mango, snížila hmotnost o 5,26%! Zatímco u osob s placebo váha klesla jen o 1,26%.

African Mango je vyzkoušený a nezvykle skutečný přípravek určený ke snížení přebytečných kilogramů. Tento doplněk je zcela bezpečný pro lidský organismus, nejenom že zredukuje vaší tukovou tkáň, ale rovněž pomůže udržet si vysněnou postavu.

Chcete se jednou pro vždy zbavit přebytečných kilogramů a špeků za které se tak stydíte? Vyzkoušejte přípravek African Mango!

VÝROBNÍ ETIKETA

Balení: 60 tobolek

Irvingia Gabonensis (African Mango) 600 mg
Capsule Shell: Hydroxy Propyl Methyl Cellulose.

Dávkování

Jedna až dvě tobolky denně s jídlem. Nepřekračujte doporučenou dávku.